Aicinām pieteikties kvalifikācijas celšanas kursiem 23.07.2020. “Komunikācijas konflikti un to risināšanas iespējas mērnieka darbā”

Aicinām 23.07.2020. piedalīties kvalifikācijas celšanas kursos “Komunikācijas konflikti un to risināšanas iespējas mērnieka darbā”

LEKTORI:

Ēvalds Ciematnieks, sertificēts mērnieks, stastīs par nozares profesionālajiem specifiskajiem jautājumiem, kuros pilnveidojot sevi, mērnieks spētu izvairīties no iespējamām konfliktsituācijām un uzturēt veiksmīgu komunikāciju ar klientiem un sadarbības partneriem;

Iluta Krūmiņa, Mg.psych., organizāciju psihologs, stāstīs par komunikācijas konfliktu līmeņiem, to risināšanas stratēģijām un emocijām, kā arī interaktīvās nodarbībās rosinās izprast personīgās rīcības izvēli sarežģītās situācijās praksē.

Kursa apraksts un elektroniskā PIETEIKŠANĀS šeit – lūdzam aizpildīt visas ailes, pretējā gadījumā pieteikums paliks neaktīvs.
Kursu norises vieta – Lāčplēša ielā 37, Rīgā.
Kursu laiks: no 10.00 līdz 17.00 ar vienas stundas pārtraukumu pusdienām.

Atlaides: LKĢA biedriem 50%; LMB biedriem 25% – pieteikumā lūdzam norādīt, ja esat biedrs kādā no šīm organizācijām. Kursa cenā ietverti mācību materiāli un kafijas pauzes.
Kursa dalībnieki saņems APLIECĪBU par kvalifikācijas celšanas kursu noklausīšanos 6 stundu apjomā.